Otelimiz Hakkında

Kurucularımız Emine TANDOĞAN ve Bahadır TANDOĞAN' nın 25 yıllık turizm deneyimlerini ve 5 yıldızlı otelde çalışmanın verdiği bilgi ve birikimin Bolu’ya kazandırdığı Bolu City Otel;

2019 yılının gereksinim ve ihtiyaçları doğrultusunda 21 adet şık ve konforlu olarak dizayn edilen odaları, 60 kişiye kadar hizmet verebilen Restaurantımızda; sabah açık büfe kahvaltılarınızı eşsiz bir ziyafete dönüştürmek için hizmetinizdedir.

Restaurant' ımızda öğle ve akşam yemeklerinde Alacar'te hizmeti, gün yemekleri, özel davet ve yemeklerinizde, iş yemeklerinizde, doğum günü, mini toplantı organizasyonlar için Bolu City Otel siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Bolu iş ve finans merkezi olan şehrin merkezinde tüm ihtiyaçların rahatça ulaşılabilecek lokasyonda bulunan Bolu City Otel; İzzet Baysal Caddesi' ne 1 dk yürüme mesafesinde,Belediye meydanı, Kardelen meydanı, Valilik,Bankalar, Özel Fatma Hatun Hastanesi, Kadın Doğum ve Çoçuk Hastanesine, Stadyum, Kapalı spor salonu, Bolunun meşhur cafeler sokağına yürüme mesafesindedir. Siz değerli Misafirlerimiz Araçlarını güvenlik görevlisi bulunan ve 7/24 kapalı devre kamera sistemi ile izlenen otoparkımızda ücretsiz olarak araçlarını gönül rahatlığı ile park edebilmektedir.

Tertemiz havası, yeşil doğası ve inanılmaz güzellikteki Abant,Gölcük ve Yedigöller milli parkları ile ünlü Bolu, Ankara' ya 186 km ve İstanbul' a 263 km Bursa' ya 273 km uzaklıktadır. Otelimizde konakladıktan sonra günü birlik olarak Abant(38 Km),Gölcük(12 Km),Yedigöller(44 KM)' de piknik yapabilir, doğa yürüyüşleri ile eşsiz manzaranın tadı çıkarılabilir. Kışı ise Kartalkaya'(37 Km)da kayak yapmaya gidebilirsiniz. Bolu' ya 2 km uzaklıkta bulunan kaplıcaların şifalı sularından faydalanabilirsiniz.

2015 Yılında yapılan 4 katlı binamız deprem bölgesinde bulunan Bolunun; misafirlerimizin konaklama esnasında can ve mal güvenliği düşünülerek Deprem yönetmeliğine uygun olarak 1,4 standartlarına uygun olarak yapılmıştır.